Grupa Projektor – producent kostiumów reklamowych

Grupa Projektor działa od 2010 roku, siedziba firmy mieści się w Łodzi lecz działamy na terenie całego kraju. Naszym głównym celem było stworzenie zespołu specjalistów, którzy będą produkować najwyższej jakości tekstylia reklamowe według oryginalnych projektów.

Pracownicy Grupy Projektor mają wieloletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych koncernach zarówno w zakresie kreacji i organizacji działań promocyjnych, jak i projektowaniu i produkowaniu tekstyliów. Doskonałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne w obu branżach pozwala na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od samego początku działalności oferta produktów jest szeroka: wszelkie stroje reklamowe od strojów dla hostess i promotorów, przez odzież korporacyjną i zestawy samplingowe, po stroje – maskotki, gadżety reklamowe czy plecaki. Wszystkie tekstylia reklamowe służą wspieraniu działań promocyjnych i marketingowych w najróżniejszych przedsiębiorstwach.

Grupa Projektor to zespół profesjonalistów, których wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwalają na stworzenie naprawdę ciekawych i kreatywnych projektów. Dla firmy najważniejszy jest Klient i jego potrzeby, dlatego każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.