Stroje maskotki i kostiumy reklamowe

Jeśli starasz się w sposób kreatywny i niestandardowy promować swoją markę – postaw na kostiumy reklamowe łódzkiej grupy Projektor. Nasze kostiumy, maskotki oraz inne projekty odzieżowe sprawdzają się nie tylko podczas eventów, targów oraz wydarzeń plenerowych, ale również w trakcie codziennego promowania towarów i usług Twojej firmy.

 

Kostiumy maskotek – co decyduje o tym, że nasze stroje są tak wyjątkowe?

Po pierwsze – są to stroje reklamowe, które doskonale wkomponowują się w charakter Twojej działalności. Odzież firmowa może swoją formą, kształtem, kolorystyką oraz wykonaniem nawiązywać do sprzedawanych przez Ciebie produktów bądź też wykorzystywać motyw logo. W ten sposób nie tylko intrygują nowościami pojawiającymi się w ofercie sprzedażowo-usługowej, ale również uczestniczą w budowaniu marki.

Po drugie – nie wszystkie stroje firmowe są w stanie przyciągnąć spojrzenia i zatrzymać na sobie uwagę odbiorcy. Projektowane i wykonywane przez nas stroje maskotki – TAK. Decyduje o tym przede wszystkim ich nieszablonowość. Niejednokrotnie też stają się przyczyną jaśniejącego na twarzach Klientów uśmiechu – kostiumy maskotki pojawiając się na ulicach Łodzi czy też innych, polskich miast, staja się żywą reklamą produktu lub usługi.

Po trzecie – są rozwiązaniem o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Standardowa odzież reklamowa służy przede wszystkim pojedynczym akcjom marketingowym. Nasze produkty (kostiumy, maskotki oraz inne projekty odzieżowe) sprawdzają się podczas większych wydarzeń mających na celu skuteczną i kreatywną promocję firmy.

Po czwarte – przygotowywane przez nas realizacje odzieżowe wykonywane są z niezwykle starannie wyselekcjonowanych materiałów. Pragniemy, by dzięki temu użytkownicy kostiumów mogli czuć się w pełni komfortowo, zachowując przy tym jak największą swobodę ruchu.

Stroje maskotki Grupa Projektor – Zapoznaj się z naszą ofertą!