TORBY I INNE DODATKI

Promocja towarów i usług w formie mobilnej jest ogromnym wyzwaniem. Przede wszystkim musi ona uwzględniać konieczność ciągłego budowania pozytywnego wizerunku firmy. Po drugie – musi również wykorzystywać gadżety trwałe i praktyczne, które są jednocześnie ciekawe w swej formie. Dostępne w naszej ofercie torby reklamowe bez wątpienia sprostają takiemu zadaniu!

Dodatki reklamowe, które proponujemy, mogą zostać wykonane według jednego z naszych gotowych wzorów lub też zostać zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami Klienta. W ten sposób mamy całkowitą pewność, że ostateczna realizacja będzie nie tylko harmonizowała z estetyką przyjętą i realizowaną przez daną markę, ale również z charakterem planowanej akcji marketingowej.

Wiele z naszych dodatków przyjmuje postać torby reklamowej na ramię. Jej ostateczna wielkość oraz sposób wypełnienia komory (ilość przegródek) uzgadniania jest z Klientem w trakcie przyjmowania zamówienia. Jesteśmy w stanie wykonać modele ze standardowym środkiem, jak również takie, które posiadają zabezpieczenia termiczne – pozwolą utrzymać produkty degustacyjne w odpowiedniej temperaturze. Jesteśmy również przygotowani do wykonania dodatków reklamowych w postaci toreb na kółkach. Tego typu gadżety dedykowane są przede wszystkim promocji artykułów o większej wadze.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze indywidualne podejście do każdego zamówienia pomoże nam sprostać nawet najbardziej wymagającym i nietypowym projektom. Z przyjemnością podejmiemy się ich realizacji.